Portfolio

Odwaga, wsparcie od ukochanej osoby, skoncentrowanie energii na własnej pasji… Jakiś czas temu, dla Tom Czarny z Black Wood zrealizowałam film. Jeśli ciekawi Cię jego jego droga od bycia logistycznym wymiataczem do tworzenia cudów z drewna, zapraszam przed ekran :)

„Pokaż się światu i zachwyć go!” Zorientowałam się w czym pomagam moim klientkom i klientom :) Stało się to, gdy montowałam film z kilku wcześniejszych projektów. To była przemiła podróż sentymentalna :)

Justyna Krawczyk z Jak Być Szczęśliwą Kobietą napisała książkę, którą zdecydowanie należało pokazać światu!

Zrobiłyśmy to razem :)

Katarzyna Mirkiewicz to coach i trenerka a także wykładowczyni i współautorka nowatorskiego kierunku studiów na Collegium Civitas.

W tym krótkim filmie opowiada o nim właśnie.

Tak, tak, zdjęcia (te z ziemi;)) do videowizytówki Centrum Kontroli Placów Zabaw nakręcił nie kto inny a własnie ja. Filmowanie inspektorów placów zabaw, na jednym z najfajniejszych tego typu miejsc, w których kiedykolwiek byłam, to się nazywa frajda! Szczególnie, że scenariusz zakładał, że nie zawsze będziemy do końca poważni :)

Videowizytówka z sesji dla Fundacji For Life. Zachęcamy gości weselnych aby zamiast kwiatów dla Państwa Młodych, pieniądze wrzucili do fundacyjnej puszki. Datki z puszki przeznaczone zostaną na świetne zajęcia i zabawy dla dzieci leczonych w Centrum Zdrowia Dziecka.

Videowizytówka firmy Old New Style, jej właścicielka Ewa Michułka-Piasecka zajmuje się renowacją mebli z duszą oraz prowadzi warsztaty malowania farbami Annie Sloan.

Co sobotę, o 9 rano w 700 parkach na całym świecie, zbierają się sympatycy biegania i … biegną razem 5 kilometrów. Oto videowizytówka parkrun Pruszków, nakręcona w jedno, gorące, sierpniowe przedpołudnie.

Jak zostać osobistą stylistką? Przy pomocy tego filmu promocyjnego Justyna Krawczyk – pierwsza w Polsce licencjonowana style coach, zaprasza na autorskie szkolenia dla stylistek.

Na zamówienie Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna zrealizowałam serię krótkich filmów informacyjnych w ramach projektu „Warszawa współdzielona czy podzielona”. Przedsięwzięcie jest prowadzone we współpracy z Międzykulturowym Centrum Praga.

Zanim zostałam mamą i gdy miałam trochę więcej wolnego czasu, współorganizowałam pokazy filmów w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Uważam PKF za bardzo potrzebną inicjatywę i chcę ją promować, m.in. dlatego zrealizowałam poniższy spot.

Z jednej z moich podróży, przywiozłam sporo materiału filmowego nakręconego w skansenach w Toruniu i Nadolu. Zmontowałam zdjęcia, tworząc klip do utworu „U mojej matecki” Kapeli ze wsi Warszawa. Zespołowi video się spodobało i otrzymałam zgodę Kapeli na prezentowanie teledysku. Można go było też zobaczyć w telewizji.

W ramach warsztatów filmowych organizowanych przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”zrealizowałam biograficzny remix „Dowód”.

W 2012 roku otrzymałam stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację filmu dokumentującego obecność społeczności żydowskiej w przedwojennym Pruszkowie. Efektem mojej pracy są „Tutejsi”.