Opinie

Alicja nagrała i zmontowała moje wypowiedzi na video oraz stworzyła fotorelację z wydarzenia, które organizowałam. Bardzo dobrze wspominam tę współpracę. Byłam zadowolona z efektów i nie miałabym wątpliwości przed zaangażowaniem Alicji w kolejne moje działania. Zdecydowanie polecam.
Tanna Jakubowicz-Mount, psychoterapeutka

Czas gonił a ja bardzo chciałam pokazać światu kierunek studiów, które współtworzyłam (Nowoczesny trener, na uczelni: Collegium Civitas). Chciałam nakręcić film, który zachęci moich przyszłych studentów i pomoże im podjąć dobrą decyzję. Postanowiłam zaangażować do tej realizacji – Alicję. Coś mi mówiło, że ta współpraca nam się uda I tak było. Konsultowałam z Alicją scenariusz filmu, czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam, że otrzymam konkretne wskazówki i że Alicja zadba o to, żebym i ja i prezentowane przez mnie treści wyszły jak najlepiej i jak najbardziej czytelnie. Mimo moich obaw – pierwsza przygoda z kamerą – realizacja filmu to było przyjemne doświadczenie. Zaskoczyło mnie, jak sprawnie udało się nam nakręcić cały film. Bardzo polecam współpracę z Alicją.

Katarzyna Mirkiewicz, trener, coach

Bardzo doceniam współpracę z Alicją, przy produkcji filmików na potrzeby moich warsztatów i szkoleń.

Marta_IP_1Cała realizacja przeszła niezwykle sprawnie i bardzo dobrej atmosferze. I co najważniejsze przy nagrywaniu sesji coachingowych, demonstracyjnych – na potrzeby warsztatów, ja i mój Klient nie czuliśmy oka kamery. Alicja była niemal niewidzialna. A to niezwykle cenne, przy produkcji takich materiałów. Jednym słowem – POLECAM!!

Marta Iwanowska – Polkowska, Coach, Trener, Psycholog, Manufaktura Rozwoju 

 Alicja zrobiła dla nas film ze ślubu i wesela oraz krótki teledysk z tych wydarzeń. Zanim podjęła się realizacji rozmawiała ze mną i narzeczonym na temat naszych oczekiwań i ostatecznie uwzględniła je wszystkie. Była obecna zarówno podczas przygotowań do ślubu, pleneru ślubnego w parku, a potem w kościele i na całym weselu, dzięki czemu mogła sfilmować wszystkie ważne dla nas chwile. Po przygotowaniu teledysku i filmu Alicja konsultowała je z nami i naniosła drobne poprawki. Polecam pracę z Alicją z uwagi na jej profesjonalne podejście i otwarcie na potrzeby klienta. 

Małgorzata Lekso

Bardzo mi się spodobała współpraca! Było świetnie. 

Marta Kovbasiuk, Miss Mistress

 Alicja opracowała nietuzinkowy scenariusz i realizowała film, którym uczciliśmy 10. lecie powstania naszej firmy (Centrum Kontroli Placów Zabaw). Film podkreślał nasz profesjonalizm ale też poczucie humoru, co było dla nas bardzo ważne. Współpraca z Alicją była bezproblemowa i przyjemna a same zdjęcia przygodą, którą bardzo dobrze wypominamy. 

Dominik Berliński, Centrum Kontroli Placów Zabaw

Współpraca z Alicją była w 100% profesjonalna. Bardzo dobry kontakt oraz elastyczność w dogrywaniu szczegółów. Jeśli ktoś szuka filmowca i montażystki w jednym, to trafił w dobre miejsce. Polecam wszystkim współpracę z Alicją. :) 

Tom Czarny, Black Wood

Polecam z całego serca! Współpraca, otwartość, dbałość o detale i stronę techniczną. Do następnego razu! <3 

Liv Furga

Justyna Krawczyk

Moją współpracę z Alicją określiłabym za pomocą trzech słów:

PROFESJONALNA – nigdy jeszcze nikt tak szybko nie odpowiedział na moją wiadomość. Na pierwszą ale potem każdą inną już podczas realizowania projektu. Z dokładnością i starannością Alicja zrealizowała moje oczekiwania co do filmu. Zaproponowała swoje pomysły a potem naniosła precyzyjnie poprawki o które poprosiłam. Wszystko bez zarzutu.

FAJNA – szukam fajnych i ciekawych ludzi. Alicja jest taką osobą, która budzi zaufanie, z którą czuję się dobrze już po minucie. Spokojna, szybko nawiązująca kontakt. Po prostu fajna Współpraca nie była męką a przyjemnością. Taka łatwa i przyjemna. Taka jaką lubię

SZYBKA JAK BURZA – nie było mowy o spóźnieniach i nie wywiązaniu się z umowy. Alicja to poważna i sumienna osoba. Mimo upału i wczesnych godzin porannych wszystko zrobiłyśmy zgodnie z planem a filmik był gotowy w kilka dni. Oby więcej takich profesjonalistów na rynku!

Justyna Krawczyk, Style Coach

 

ewaAlicja pracuje z niezwykłą precyzją i skupieniem. Podpowiada, jakie ujęcia byłyby ciekawe, ale także słucha sugestii i pomysłów. Widać, że w swoją pracę wkłada całe serce, tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Ja jestem zachwycona videowizytówką mojej firmy, którą Alicja nakręciła i zmontowała. Serdecznie polecam.

Ewa Mihułka-Piasecka, Old New Style

 

 

zosia

Projekt Zębatka, czyli warsztaty napraw rowerowych, które prowadziłam razem z dziewczynami z grupy UFA, potrzebował filmowego tutorialu. Chciałyśmy, żeby napraw mogło się nauczyć jeszcze więcej osób. Alicja podjęła się zadania i wykonała je genialnie – szybko i z super efektem. Jej film nie tylko pomaga zmienić dętkę w rowerze, ale też przyjemnie się go ogląda, jest dynamiczny, kolorowy, wesoły, dodatkową zaletą jest dobrze dobrana muzyka. Do dzisiaj dostajemy maile z podziękowaniami od osób, które zobaczyły film na naszej stronie i z niego skorzystały. A ja naprawdę świetnie wspominam tę współpracę. Polecam. 

Zofia Nawrocka, Projekt Zębatka

 

AGATAMoja praca z Alicją przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Alicja była bardzo wspierająca, dyskretna i niedominująca, co pozwoliło mi szybko zapomnieć o kamerze. Jej wprawne oko sprawiło zaś, że film, który powstał, zaskoczył mnie ciekawym kadrem.

Agata Gołąb, Muzeum Dulag 121

 

 

 

 

Alicja zrealizowała videowizytówkę Pruszkowskiego Klubu Filmowego, prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie. Spot jest bardzo zabawny, opowiada ciekawą historię i chce się do niego wracać. W krótkim czasie od opublikowania w Internecie, został obejrzany przez naprawdę dużą liczbę osób. Miało to znaczenie w trakcie głosowania na najlepszą imprezę kulturalną w regionie, które nasz PKF wygrał! Dowiedzieli się o naszych działaniach nowi ludzie i to mnie bardzo cieszy. Zdecydowanie polecam!

Karol Kwiatkowski, Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków

zdj 2Alicjo, bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie. Zrealizowany przez Ciebie film bardzo dobrze się ogląda. Mam nadzieję, że efekt końcowy robi na Tobie równie dobre wrażenie, co na mnie.

Marcin Mierzejewski, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki